3 mei 2011 - 20:00 - Sport
Marokko en Algerije zullen zich ontmoeten in Marrakesh op 4 juni, en niet in Casablanca zoals Eric Gerets meende te weten, namens de vierde kwalificatiedag voor de African Cup of Nations 2012.
De keuze van het stadion van Marrakesh, dinsdag bevestigd door de Marokkaanse voetbalbond (FRMF), zou gelinkt zijn aan de bomaanslag op het Argana café op de Djemaa El Fna plein van donderdag 28 april (16 doden). Een manier om te laten zien dat Marrakesh veilig is!
Beide teams hadden al op 27 maart in een volle stadion van Annaba in Algerije gespeeld. Algerije had de wedstrijd 1-0 gewonnen en was daarmee terug in de competitie gekomen. De Atlas Leeuwen en de Woestijnvossen staan beiden gelijk met 4 punten in groep D.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival