5 maart 2011 - 08:16 - Economie
De Professionele Vereniging van Banken in Marokko (GPBM), kondigde vrijdag aan dat de uitstaande leningen voor woningen, aangeboden door verschillende banken aan Marokkaanse kopers en immo ontwikkelaars; 200 miljard dirham bereikt.
De verklaring die volgt op de raad van bestuur van de GPBM in oktober vorig jaar, geeft aan dat dit bedrag slechts 30% van de totale toegekende financieringen door Marokkaanse banken vertegenwoordigt en waarvan een aanzienlijk deel gereserveerd is voor sociale woningbouw.
De GPBM herinnert eraan dat de bankensector sinds bijna 50 jaar betrokken is bij de economische en sociale ontwikkeling van Marokko, met name bij het ondersteunen van grote, middelgrote en kleine ondernemingen en bij het toekennen van leningen voor huisvesting.
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
X-Links energieproject Marokko-VK in gevaar
Franse gigant verplaatst banen naar Marokko
Marokkaanse dirham groeit fors
Concurrent Ikea vestigt zich in Marokko
Nieuwe luchtvaartalliantie Marokko en China
Ryanair verdubbelt ambitie in Marokko
Maroc Telecom en Inwi sluiten verrassende alliantie
Ryanair schrapt gedwongen vluchten naar Marokko