15 december 2021 - 16:20 - Cultuur
Er is een enorme ophef ontstaan over het ontbreken van zangeres Hind Laroussi bij de huldiging van Max Verstappen als wereldkampioen van de Formule 1. Hind legt aan Telegraaf-presentator Wilson Boldewijn uit dat er een miscommunicatie was over haar optreden in Abu Dhabi.
De Marokkaans-Nederlandse Zangeres kondigde vorige week zelf aan dat ze bij de huldiging van Max Verstappen als wereldkampioen van de Formule 1, het volkslied ging zingen. Maar toen het moment aanbrak stond ze niet op het podium.
Lees ook: Hind Laroussi zingt in Dubai voor voor Koning Willem-Alexander
Hind Laroussi was er wel, maar niet op het podium. "Ik heb gewoon het volkslied gezongen, maar niet bij hem op het podium. Ik ben gevraagd om het volkslied te zingen voor vijfduizend Nederlanders. Dus ik heb het Wilhelmus gewoon gezongen op de Oranje-tribune, voorafgaand aan de wedstrijd", legt ze uit.
Lees ook: Hind Laroussi wil zangcarrière boost geven in Amerika
"Op de een of andere manier is het bericht dat ik het volkslied zou gaan zingen helemaal verkeerd naar buiten gekomen", zegt Hind. "Het was onwijs leuk en er heerste een heel bijzonder sfeertje. Het moment dat 5000 Nederlanders met jou dat volkslied zingen, dat is gewoon een cadeautje."
Marrakech: woede over taxi’s neemt toe
Olijfolie in Marokko: eindelijk een prijsdaling?
Officieel: Eid ul-Fitr op maandag 31 maart in Marokko
Gevaarlijke escalatie na uitzetting Marokkaanse diplomaat door Algerije
Drugsbaas "El Pantoja" mogelijk ondergedoken in Marokko
Akash-NG: Marokko aast op topraketten
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija
"Casablanca" was een Hollywoodmythe: de stad achter de film
Hiba Abouk, ex van Achraf Hakimi, woont in peperduur appartement