1 januari 2012 - 13:48 - Marokko
Voormalige Spaanse premier José Luis Rodríguez Zapatero en zijn familie, brengen de eindejaarsvakantie door in Tanger. De familie Zapatero verblijft in hotel "Le Mirage" te Kaap Spartel, 14 km ten westen van Tanger.
José Luis Zapatero, vergezeld door zijn vrouw en twee dochters, is vorige week maandag in Marokko aangekomen en gaat pas op 2 januari terug naar Spanje.
Donderdag hebben Zapatero en zijn vrouw, samen met de eigenaar van de Mirage, Abdeslam Chekkouri, geluncht in het beroemde restaurant "Garcia" te Asilah
Zapatero heeft op dezelfde dag een bezoek gebracht aan het Spaans consulaat van Larache. Daarna is hij nog langs het huis waar zijn grootvader leefde en diens graf op het Spaans kerkhof gegaan.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"