18 september 2019 - 12:50 - Marokko
Luchthavenbedrijf ONDA heeft in een verklaring aan de media de creatie van een zone voorbehouden aan Marokkaanse reizigers in de Mohammed V luchthaven in Casablanca aangekondigd.
Sinds maandag is een ruimte van 1200 m2 voorbehouden voor Marokkanen die in Marokko aankomen en over een Marokkaans identiteitsdocument beschikken.
Deze ruimte omvat twintig loketten waarvan twee voor diplomaten en twee voor passagiers met een fast track service gereserveerd zijn.
Volgens het ONDA werd ook onthaalpersoneel ingezet om alle vragen van reizigers te beantwoorden en te begeleiden bij hun aankomst in Casablanca.
De opening van de nieuwe ruimte valt samen met de afschaffing van de politiefiche in alle luchthavens van Marokko, alsook bij de landgrenzen. Deze maatregelen doelen erop de doorgang van passagiers te vergemakkelijken en de wachttijden te verlagen.
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"