20 november 2022 - 10:00 - Marokko
Een jonge vrouw is afgelopen dinsdag door haar 32-jarige man vermoord in El Jadida. Het slachtoffer was twee maanden zwanger.
Volgens een bericht van Al Akhbar had het koppel regelmatig ruzie. Dinsdag liep een zoveelste conflict tussen de twee uit de hand. De man, een straatventer, stak zijn vrouw neer en verliet vervolgens het huis.
Lees ook: Man doodt vrouw na geschil over schaap voor Eid ul-Adha in Marrakech
Het 30-jarige slachtoffer, reeds moeder van vier kinderen én zwanger van haar vijfde baby, werd door haar schoonbroer in een plas bloed aangetroffen. Ze werd naar het Mohammed V ziekenhuis van El Jadida afgevoerd, waar ze aan haar verwondingen bezweek.
Volgens familieleden van de vrouw was ze al jaren het slachtoffer van huiselijk geweld en was ze in het verleden al meerdere malen in het ziekenhuis opgenomen na door haar man te zijn mishandeld.
Lees ook: Marokkaanse vrouw doodgestoken in Antwerpen
De dader werd enkele uren na het dodelijk incident, met behulp van een aantal buren, door de politie gearresteerd. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen en er werd een onderzoek ingesteld.
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Algerije zwicht over Sahara voor herstel banden met Frankrijk
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?