13 februari 2025 - 23:00 - Sport
Over zeven maanden neemt de Afrikaanse voetbalbond (CAF) de stadions in gebruik voor de Afrika Cup 2025. In Agadir baart de bouw van het stadion en de omgeving echter zorgen.
Waar andere steden, zoals Rabat, Casablanca en Fez, de vaart erin hebben, lijkt de hoofdstad van de Souss-regio een zorgwekkende achterstand te hebben opgelopen. Andere wegenprojecten zijn in recordtijd afgerond, maar hier ligt het tempo veel lager, meldt Rue20.
Lees ook: Marokko krijgt technologisch meest geavanceerd stadion ter wereld
Op dit moment is het moeilijk voor te stellen dat duizenden supporters naar het stadion zullen komen. De omgeving is slechts een braakliggend terrein. De toegang tot het stadion is bijna een expeditie, aangezien de toegangswegen ontbreken of onbegaanbaar zijn.
Lees ook: Marokkaanse stadion in Guinness Book of Records
Deze constatering roept vragen op: houden de aannemers zich aan de specificaties? Welke rol spelen de lokale autoriteiten bij de controle van dit grote project? De deadline nadert en het minste wat we kunnen zeggen is dat het beeld niet geruststellend is.
Marokko onderzoekt dumpingpraktijken Egypte
Scheepswrakken uit Eerste Wereldoorlog gevonden voor kust Marokko
"Moroccan Soldiers" claimen cyberaanval op Tunesië
Klacht tegen Israëlische minister tijdens bezoek aan Marokko
Fiat kiest Marokko voor nieuwe SUV
Koning Mohammed VI koopt gouden Marokkaanse bolide x2 (foto’s)
Streamer Ilyas El Malki met nieuw team naar Kings League 2025
Bouwstop rond Grote stadion Marrakech
Amine Adli is terug!
Opnieuw aardbevingen in Ouazzane en Al Hoceima
Rayane Bounida heeft profcontract te pakken
België en Marokko strijden om toptalent
Oud-internationals Marokko in Nederland voor trainersdiploma
Marokko investeert miljarden in WK-droom