25 februari 2011 - 09:40 - Sport
Ajax heeft donderdag Anderlecht met 2-0 verslaan. Daardoor zijn de Amsterdammers ineens gekwalificeerd voor de achtste finale van de Europa League. Vorige week had Ajax de Brusselse club ook al met 3-0 verslagen.
Beide goals werden gescoord door de Serviër Miralem Sulejmani, in de elfde en de zeventiende minuut.
Tussen de twee doelpunten in werd de Ajax speler, Eyong Enoh vervangen door Rasmus Lingren. De Kameroener had een spierblessure aan zijn bovenarm en moest daardoor het veld verlaten.
Na de 2-0 zette Ajax aan en miste Mounir El Hamdaoui de derde treffer, de Marokkaanse Ajaxspeler trof de lat. Daarna nam het enthousiasme van de Amsterdammers af en ook Anderlecht kon niet meer gevaarlijk worden.
In de tweede helft werd bij Ajax de doelman , Maarten Stekelenburg, die last had van zijn lies, vervangen door reservedoelman Jeroen Verhoeven.
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025
El Aroui en Nador vechten om nieuw stadion