13 augustus 2020 - 14:40 - Wereld
Het consulaat van Marokko in Rotterdam is maandagavond door de gezondheidsdiensten gesloten na de ontdekking van coronabesmettingen onder het personeel.
Hespress bericht dat een medewerker van het consulaat vorige week positief testte op het coronavirus. Het was echter onmogelijk om het consulaat onmiddellijk te sluiten.
Volgens het medium werden alle personeelsleden vervolgens op initiatie van het GGD op het coronavirus getest. Van zes personeelsleden kwamen de resultaten positief terug, wat leidde tot de sluiting van het consulaat.
Omar El Khayari, consul-generaal van Marokko in Rotterdam, verklaarde dat de sluiting "in overeenstemming is met de regels die in Nederland van kracht zijn". Volgens de diplomaat werd aan alle werknemers gevraagd om thuis in quarantaine te gaan.
Marokkanen woedend om grof taalgebruik op Laayoune TV
Marokko verplicht school vanaf 2 jaar
Geen familieboekjes meer in Marokko, Marokkaanse diaspora dupe
Mobiele flitsers in Marokko "niet echt wettelijk"
Marokko schittert tegen Tanzania en gaat naar kwartfinale Afrika Cup U17
Moulay Ahmed, zoon van Moulay Rachid, tweede troonopvolger van Marokko?
In Frankrijk maakt de wijnstok plaats voor een Marokkaanse boom
Prinses Kate Middleton zweert bij Marokkaanse olie
Jonge neonazi veroordeeld voor beramen massamoord op moslims
Saudi-Arabië: visumstop voor Marokkanen?
Marokkaanse claims: Spanje verhoogt militaire aanwezigheid Melilla
Marokkaan veroordeeld voor zwaardmoord op "toxische" vriendin in België
Oproep Koning Mohammed VI verdeelt Spanje
Marokkaanse Sahara: Groot-Brittannië de volgende?