12 december 2022 - 15:00 - Sport
Youssef En-Nesyri, die de afgelopen maanden door de fans van Sevilla werd bekritiseerd vanwege zijn middelmatige prestaties, heeft op het WK wonderen verricht met het Marokkaans elftal. Hij werd zelfs de eerste Marokkaanse speler die op twee opeenvolgende WK’s scoorde.
Voor de FIFA heeft de Marokkaanse spits geschiedenis geschreven door Marokko voor het eerst in zijn geschiedenis de halve finales van het WK te helpen bereiken. De wereldvoetbalbond stelt dat "enkele woorden van bondscoach Walid Regragui" voldoende waren om het vertrouwen te herstellen bij En-Nesyri, die voor het WK in een slechte periode zat.
Lees ook: En-Nesyri en Mazraoui in The Athletic’s Top 100
Wat het resultaat van de wedstrijd Marokko-Frankrijk ook moge zijn, zijn prestaties op het WK in Qatar zullen En-Nesyri een nieuwe start garanderen bij Sevilla of de transfer waar hij op hoopte.
Lees ook: Historisch: Marokko plaatst zich voor halve finale WK-2022
Youssef En-Nesyri is afgestudeerd aan de Mohammed VI voetbalacademie en speelde 54 officiële wedstrijden met de Atlas Leeuwen, met wie hij 16 doelpunten scoorde.
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025
El Aroui en Nador vechten om nieuw stadion