27 december 2023 - 14:00 - Marokko
In Temara kampt het vastgoedproject "Résidence Al Madina", met aanzienlijke vertragingen, tot grote frustratie van de kopers.
Het project, dat oorspronkelijk gepland stond voor oplevering in juni 2023, wordt gehinderd door financiële problemen van de ontwikkelaar. Deze vertraging veroorzaakt groeiende ongerustheid onder de kopers, met name door het gebrek aan communicatie tussen hen en het verantwoordelijk bedrijf. Veel kopers hebben leningen aangegaan om de aankoop van hun woning of commercieel pand te financieren.
Lees ook: Marokkaanse justitie doet vastgoedschandaal herleven
Als reactie op deze situatie hebben de slachtoffers een vereniging opgericht met als doel om collectief en binnen een wettelijk kader de rechten van de gedupeerden te verdedigen en in dialoog te gaan met de ontwikkelaar en bouwer om oplossingen te vinden. Dit initiatief streeft ernaar de rechten van de begunstigden te waarborgen en interactie met de verantwoordelijke maatschappij mogelijk te maken, terwijl ook wordt getracht toekomstige geschillen te voorkomen.
Lees ook: Grote vangst in de wereld van vastgoedfraude in Casablanca
Het doel van deze actie is ook om de vastgoedmaatschappij ertoe te bewegen de woning en handelszaken aan de eigenaren op te leveren, aldus Khaled Ait Oufqir, voorzitter van de vereniging.
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Spaanse bedrijven dreigen Marokko te verlaten
Hachim Mastour, een verloren talent
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
Marokko: de virtuele trouwrage
EasyJet serveert tajine als dessert
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten