25 juni 2024 - 08:50 - Sport
De recente bruiloft van Munir El Kajoui in Marrakech was meer dan slechts een feest; het was een vertoon van de sterke broederschap binnen het Marokkaans elftal, met de aanwezigheid van teamgenoten Achraf Hakimi, Yassine Bounou en Reda Tagnaouti.
Het huwelijk van Munir El Kajoui bood een gelegenheid voor de spelers om elkaar in een ontspannen setting te ontmoeten, wat hun onderlinge verbondenheid versterkte. Foto’s van het feest, die uitlekten op sociale media, toonden de Marokkaanse internationals samen met andere sportpersoonlijkheden.
Lees ook: Achraf Hakimi in Marokko voor bruiloft
Na de bruiloft vertrokken Achraf Hakimi en Munir El Kajoui naar het eiland Ibiza. Bekend om zijn prachtige stranden en levendige sfeer, is Ibiza een populaire vakantiebestemming onder voetbalsterren. Beiden deelden foto’s op hun sociale media van de ontspannende tijden die ze daar beleefden, waaronder een video waarin ze samen een maaltijd bereidden.
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025
El Aroui en Nador vechten om nieuw stadion