5 oktober 2022 - 14:00 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft afgelopen vrijdag twee jongemannen uit Sebta gearresteerd, die minstens zes migranten via het strand van Fnideq, naar de enclave wilden smokkelen.
Een van de twee mensensmokkelaars werd reeds door de politie gezocht voor mensenhandel tussen Tarajal en Beliones. Hij zou betrokken zijn bij de smokkel van verschillende migranten naar Sebta en geweld met een vuurwapen.
Lees ook: Marokko zorgt voor drastische daling aankomst migranten in Spanje
FaroTV bericht dat de twee verdachten zes jonge Marokkanen op een boot met een Spaans registratienummer hadden laten stappen, nabij het hotel La Corniche in Fnideq. Andere jongeren die de boot hadden opgemerkt, waren toen het water ingelopen in de hoop mee te mogen.
Lees ook: Guardia Civil bezorgd over massale stroom migranten op jetski’s
Een Marokkaanse politieman die zich op het strand bevond, waarschuwde de kustwacht. De boot met de migranten werd onderschept. Onderzoek toonde aan dat het vaartuig in Sebta was gestolen. Er werd een onderzoek ingesteld.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"