28 september 2019 - 13:30 - Marokko
Een politiecommissaris gespecialiseerd in de strijd tegen vrouwengeweld, heeft een taxichauffeur verdacht van intimidatie van zijn vrouwelijke klanten in de val gelokt.
Assabah bericht dat de zus van een Procureur des Konings het slachtoffer is geworden van de taxichauffeur. Ze deed aangifte bij de rechtbank die de arrestatie van de verdachte beval.
De politiecommissaris aan wie de zaak werd toevertrouwd, lokte de taxichauffeur in de val. Hij vroeg aan het slachtoffer om haar telefoonnummer aan de verdachte te geven en met hem af te spreken in een wijk in Salé. Daar werd hij door de politie opgewacht.
Volgens de jonge vrouw stalkte de verdachte haar nadat ze hem haar nummer had gegeven en stuurde haar obscene berichten en video’s via WhatsApp.
De taxichauffeur, getrouwd en vader van twee kinderen, werd in voorlopige hechtenis genomen en aangeklaagd voor intimidatie.
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Spaanse bedrijven dreigen Marokko te verlaten
Hachim Mastour, een verloren talent
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
Marokko: de virtuele trouwrage
EasyJet serveert tajine als dessert
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten