5 februari 2022 - 22:22 - Marokko
Triestig nieuws in Marokko. Rayan, het jongetje van 5 jaar dat dinsdag in een 32 meter diepe put was gevallen in de regio van Chefchaouen, is overleden. Het lichaam van het kind werd vanavond uit de put gehaald. Dat bericht het Koningshuis in een officieel persbericht.
Eerder in de avond waren er hoopvolle berichten gepubliceerd door Marokkaanse media, waarin werd aangegeven dat de jongen de val had overleefd. Dat blijkt helaas niet het geval te zijn.
Lees ook: Kleine Rayan (5) vast in 32 meter diepe put in Marokko (video)
Rayan werd met een brancard uit de door de reddingsteams gegraven put gehaald. Hij werd onmiddellijk naar een ambulance gebracht waar ook zijn ouders, Khalid Ouram en Ouassima Kharchich, aanwezig waren. Na een tiental minuten werd zijn overlijden bevestigd.
Lees ook: Marokko: race tegen de klok om Rayan te redden (video)
De reddingsoperatie die dinsdag begon, verliep moeilijk door de aard van de bodem. Tijdens de werken vonden meerdere aardverschuiving plaats. De put waarin de jongen viel heeft een diameter van 45 cm waardoor het onmogelijk was voor de reddingswerkers om in de put af te dalen.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"