14 februari 2025 - 07:00 - Marokko
Een recente video die is gedeeld door vrachtwagenchauffeurs, toont een grote groep jongeren die vrij rondlopen in de haven van Tanger Med, met name bij de ingang van de exportzone waar de vrachtwagens passeren. Hun enige doel: illegaal naar Europa vertrekken.
De beelden roepen vragen op over de kwaliteit en effectiviteit van de beveiliging in de grootste commerciële en toeristische haven van het koninkrijk aan de Middellandse Zee.
Lees ook: Vrachtwagen met migranten onderschept in haven Tanger Med
De beelden, die duidelijk de haven laten zien met een enorm hek, roepen ook vragen op over de verantwoordelijkheid van de Koninklijke Gendarmerie, die belast is met de beveiliging van alle belangrijke en secundaire ingangen van de haven, evenals de particuliere beveiligingsbedrijven waarmee contracten zijn afgesloten.
Marokkaan doodgeduwd door neven in Istanbul
Marokko verdubbelt belangrijke verkeersader Chefchaouen-Ouezzane
Marokko helpt Palestina met transport en logistiek
Marokkaans elftal oefent tegen Tunesië en Benin
Schoenenfabriek in Tanger verwoest door brand (video)
Nieuwe internetkabel: Canarische eilanden springplank naar Marokko
Marokko helpt Palestina met transport en logistiek
Schoenenfabriek in Tanger verwoest door brand (video)
Verliefde tiener gemarteld in shishazaak in Casablanca
Marokkaanse rechtbank verwerpt klacht tegen Israëlische minister
Marokko centraal in Britse corruptieschandaal
Royal Air Maroc ziet potentieel in Zuid-Amerika
Ondergrondse tunnel ontdekt tussen Sebta en Marokko
Chaos in Essaouira na zware regenval