18 mei 2019 - 09:00 - Wereld
Koning Willem-Alexander heeft donderdagavond in Den Haag voor de allereerste keer aan een iftar deelgenomen.
De monarch bracht een verrassingsbezoek aan het Buurthuis Mandelaplein in de wijk Transavaal. Zijn bezoek was geheim gehouden. De koning wilde niet dat er extra inspanningen zouden worden geleverd door zijn komst.
Willem-Alexander werd warm verwelkomd door de buurtbewoners. Hij schoof mee aan een tafel en kreeg, net zoals de moslims die vasten tijdens de Ramadan, melk en dadels, harira en andere lekkernijen.
Jongerenwerker Nadir Abdel Moumen zat naast de koning en vertelde daarover aan het AD. "Ja, het was even zoeken naar gespreksonderwerpen. Moest het chic? Of politiek? Het eindigde ermee dat de koning vertelde over de gebieden in Marokko waar hij is geweest."
Informele sector in Marokko groeit, overheidsbeleid faalt
Ook Easyjet schrapt vlucht naar Marokko
Parkeermaffia blijft toeslaan in Marrakech
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
X-Links energieproject Marokko-VK in gevaar
Politie Imzouren stopt inbraak in geldtransferagentschap
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko
Eid-aankondiging door Marokkaanse imam zorgt voor verwarring in Canada
Marokko genoemd in mega-fraudezaak in Frankrijk
Spanje riskeert uitsluiting van organisatie WK 2030
Gevaarlijke escalatie na uitzetting Marokkaanse diplomaat door Algerije
Spaanse justitie: uitzetting Algerijn naar Marokko onwettig
Doodsoorzaak Marokkaans-Amerikaanse vrouwen in hotel in Belize bekend
Volotea lanceert nieuwe vlucht naar Marokko