20 juli 2023 - 23:30 - Economie
Een vrouw afkomstig uit Sidi Bennour is in de gevangenis van Sidi Moussa in hechtenis genomen voor de moord op haar echtgenoot, die ze verdacht van overspel.
De aanleiding van de moord is een ruzie over WhatsApp. De vrouw was op zoek naar bewijs van de ontrouw van haar man en had gevraagd om zijn telefoon te mogen bekijken. Toen het slachtoffer weigerde, ontstond er een ruzie. De man gooide zijn telefoon kapot zodat de verdachte zijn berichten niet zou kunnen lezen.
Lees ook: Vrouw opgepakt voor overspel met vier minnaars in Youssoufia
Volgens Assabah liep de situatie op dat moment uit de hand. De vrouw greep naar een mes en stak haar man neer. Het slachtoffer overleed aan zijn verwondingen.
Lees ook: Nador: raqi en getrouwde vrouw centraal in overspelschandaal
Rekening houdend met de zwangerschap en shocktoestand van de vrouw, heeft de procureur-generaal van het Hof van Beroep in El Jadida geen reconstructie van de misdaad bevolen. Volgens bronnen dichtbij het onderzoek zal de vrouw worden aangeklaagd voor "slagen en verwondingen met de dood tot gevolg zonder de intentie om te doden", met name omdat het moordwapen zich op de werkplek van haar man bevond.
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
X-Links energieproject Marokko-VK in gevaar
Franse gigant verplaatst banen naar Marokko
Marokkaanse dirham groeit fors
Concurrent Ikea vestigt zich in Marokko
Nieuwe luchtvaartalliantie Marokko en China
Ryanair verdubbelt ambitie in Marokko
Maroc Telecom en Inwi sluiten verrassende alliantie
Ryanair schrapt gedwongen vluchten naar Marokko