20 februari 2022 - 18:20 - Economie
Na meerdere uitstellen vanwege de verspreiding van coronavarianten, heeft Royal Air Maroc een nieuwe datum aangekondigd voor de opening van een directe route tussen Casablanca en Tel Aviv.
De Marokkaanse luchtvaartmaatschappij zal vanaf 1 maart 2022 drie keer per week directe vluchten gaan uitvoeren tussen de luchthavens van Casablanca en Tel Aviv.
Lees ook: Royal Air Maroc waarschuwt reizigers naar Marokko
Op termijn wil Royal Air Maroc het aantal wekelijkse vluchten tussen de twee steden verhogen naar vijf per week, zo staat op de website van de Marokkaanse luchtvaartgroep.
De vluchten met een vertrek vanuit Casablanca staan op dinsdag, donderdag en zondag om 23:55 uur gepland. De terugvlucht vanuit Tel Aviv is geprogrammeerd voor maandag, woensdag, donderdag en vrijdag en vertrekt van de Ben Gurion luchthaven om 8:10 uur lokale tijd.
Lees ook: Royal Air Maroc overweegt ticketprijzen te verhogen
Een enkele reis in economy class zal ongeveer 2600 dirham kosten, aldus Royal Air Maroc.
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
X-Links energieproject Marokko-VK in gevaar
Franse gigant verplaatst banen naar Marokko
Marokkaanse dirham groeit fors
Concurrent Ikea vestigt zich in Marokko
Nieuwe luchtvaartalliantie Marokko en China
Ryanair verdubbelt ambitie in Marokko
Maroc Telecom en Inwi sluiten verrassende alliantie
Ryanair schrapt gedwongen vluchten naar Marokko