Zoeken

Russische vrachtwagenreus wil Marokkaanse markt veroveren

13 maart 2025 - 11:20 - Economie

©

Het Russische bedrijf Kamaz, gespecialiseerd in de productie van vrachtwagens, bussen en dieselmotoren, heeft interesse getoond in de Marokkaanse markt. Het bedrijf onderzoekt de mogelijkheden om vrachtwagens en andere apparatuur te leveren.

"Kamaz PJSC toont interesse om de Marokkaanse markt te betreden en onderzoekt de mogelijkheid om vrachtwagens, speciale uitrusting en bussen op basis van het KAMAZ-chassis te leveren", aldus de Russische ambassade in Marokko, geciteerd door Russische media.

Lees ook: X6000, eerste ’made in Morocco’ vrachtwagen

De diplomatieke missie benadrukt de groeiende belangstelling van Russische autofabrikanten voor de Marokkaanse markt. Ze wijst met name op de GAZ-groep, die via partner Africa Motors, een dochteronderneming van Auto Hall, een reeks lichte bedrijfsvoertuigen exporteert.

Lees ook: Marokko gaat treinen exporteren

"Momenteel kunnen GAZ-voertuigen worden gekocht en onderhouden bij 34 dealers in 26 steden, waaronder Casablanca, Rabat, Fez, Marrakech, Tanger, enz. Sinds de start van de reguliere leveringen zijn er 1050 voertuigen verscheept", aldus de diplomatieke missie.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team