27 april 2023 - 20:00 - Sport
Hiba Abouk eist 10 miljoen euro van Achraf Hakimi als gevolg van hun scheiding. De Spaanse actrice wil een klacht indienen wegens fraude en slecht beheer van het gemeenschappelijk vermogen tegen de Marokkaanse speler, die zijn eigendommen op naam van zijn moeder heeft gezet.
Terwijl Hiba Abouk 10 miljoen euro eist van Achraf Hakimi, heeft de Marokkaanse international haar een bedrag van 2 miljoen euro voorgesteld, meldt Informalia. De 36-jarige Spaanse actrice zou dit voorstel niet hebben geaccepteerd en overweegt naar verluidt gerechtelijke stappen te ondernemen om de Marokkaanse verdediger van Paris Saint-Germain te laten veroordelen voor fraude en slecht beheer van het gemeenschappelijk vermogen.
Lees ook: Hiba Abouk wil Achraf Hakimi vervolgen wegens fraude
Achraf Hakimi werd eind februari beschuldigd van verkrachting. Enkele dagen na de bekendmaking van deze zaak kondigde Hiba Abouk aan dat ze een echtscheidingsprocedure in gang had gezet. In de rechtbank kwam ze erachter dat de Atlas Leeuw, een van de best betaalde spelers in de Franse Ligue 1, geen eigendommen of geld heeft om te delen, aangezien al zijn bezittingen op naam staan van zijn moeder.
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025
El Aroui en Nador vechten om nieuw stadion