15 april 2018 - 10:00 - Sport
De Task Force van de FIFA wordt maandag voor een driedaagse bezoek in Marokko verwacht. De Task Force heeft de bevoegdheid om de kandidatuur van een land voor de organisatie van een WK nog voor de stemmingsfase te elimineren.
Volgens bronnen van Médias24 zullen de leden van de Task Force maandag in Casablanca landen. Na een inspectie van de Mohammed V luchthaven zal de Task Force Marrakech, Agadir en Tanger bezoeken.
De vijf leden van de Task Force zullen ook vragen stellen over het technisch dossier van Marokko voor de organisatie van het WK-2026.
Marokko had fel gereageerd op het besluit van de FIFA om de Task Force in te zetten. Het koninkrijk stelt niet op de hoogte te zijn gebracht van de bevoegdheden van de werkgroep toen de kandidatuur werd ingediend.
De Task Force bezocht eerder deze week al de Verenigde Staten, Mexico en Canada om hun gezamenlijke kandidatuur te analyseren.
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025
El Aroui en Nador vechten om nieuw stadion