19 juli 2018 - 15:30 - Marokkanen in het buitenland
Het wordt in de komende weken mogelijk om de boot te nemen tussen het Spaanse Malaga en de haven Tanger Med in het noorden van Marokko.
De zeeroute zal worden verzorgd door de nieuwe rederij Compañía Marítima Alborán, eigendom van Baleària en Marítima Peregar.
Compañía Marítima Alborán werd woensdag officieel aan het publiek voorgesteld en zal naast Malaga-Tanger Med ook tussen Malaga en Sebta en Melilla gaan varen.
De verbinding tussen Malaga en Tanger Med zal enkel in de weekend gebeuren. De rest van de week zal de oversteek voor goederenvervoer gereserveerd zijn. Tussen Malaga en Sebta vertrekt een boot elke dinsdag en woensdag om 12 uur.
Twee boten werden ingezet voor de drie zeeroutes, de "Dénia Ciutat Creativa" die tot 399 passagiers en 430 auto’s kan vervoeren, en de "Festivo", enkele bestemd voor het vervoer van goederen.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Havens Marokko en Spanje draaien overuren door Marokkaanse diaspora
Europa bedreigt geldovermakingen Marokkaanse diaspora
Marokkanen in Spanje leiden leven van hard werken en onzekerheid
Het uitzonderlijk verhaal van ex-straatjongen Soufiane in Spanje
Leegloop Marokkaanse verpleegkundigen, een moeilijk te stoppen fenomeen
Nederland faalt: Marokkaanse jeugd wil massaal weg
Eid ul-Adha: Marokkaanse diaspora sluit zich aan bij oproep Koning Mohammed VI