Zoeken

Rederij start nieuwe bootverbinding tussen Spanje en Marokko

13 april 2025 - 07:00 - Marokko

©

De Spaanse scheepvaartmaatschappij Baleària heeft bekendgemaakt dat een nieuwe veerdienst tussen Tarifa en Tanger Stad in de tweede week van mei in gebruik zal worden genomen. Tickets voor de overtocht zullen vanaf volgende week verkrijgbaar zijn.

"We starten de exploitatie van de lijn Tarifa–Tanger Stad vanaf de tweede week van mei, met vier dagelijkse afvaarten vanuit elke haven," aldus de rederij in een persbericht. Baleària is van plan het aantal afvaarten gedurende de zomer geleidelijk te verhogen, waarbij een brede tijdsspanne wordt gedekt.

Lees ook: Balearia revolutioneert oversteek naar Marokko

Deze nieuwe verbinding, met een reistijd van een uur, is onderdeel van de inspanningen van Baleària om haar aanwezigheid in de Straat van Gibraltar te versterken. Het is de vierde veerdienst van het bedrijf tussen Spanje en Marokko.

Lees ook: Nieuwe veerboot vaart van Almeria naar Nador

In het kader van deze nieuwe lijn is Baleària van plan twee snelle, volledig elektrische en emissievrije ferries te bouwen. Deze schepen zullen de pioniers vormen van de eerste groene corridor tussen Spanje en Marokko en zullen naar verwachting in 2027 operationeel zijn.

Bladna.nl