14 april 2025 - 09:00 - Sport
De Marokkaanse U17-voetbalploeg staat dinsdag in de halve finale van de Afrika Cup voor spelers onder 17 jaar tegenover Ivoorkust. De wedstrijd wordt gespeeld in Mohammedia.
"Het nationale team heeft een zeer goed niveau laten zien in de voorgaande wedstrijden, ondanks enkele moeilijkheden tijdens dit toernooi. Deze generatie spelers vertegenwoordigt de hoop voor de toekomst, en met de opeenvolging van overwinningen en positieve resultaten, denk ik dat ze aan zelfvertrouwen en wil hebben gewonnen, naast een verbeterde motivatie voor de overwinning," aldus een sportexpert aan Al3omk.
Lees ook: Marokko verplettert Zuid-Afrika en gaat door naar halve finale Afrika Cup
Marokko zal het op dinsdag om 21.00 uur (Nederlandse tijd) op het veld van het Al Bachir-stadion in Mohammedia opnemen tegen Ivoorkust in de halve finale van de Afrika Cup U17. Volgens de sportjournalist is Marokko nu nog maar één stap verwijderd van de finale. Hij is van mening dat het Marokkaans elftal over opmerkelijke spelers beschikt die in staat zijn om de selectie van Ivoorkust te overtreffen, "wetende dat we de twijfelfase die we in het begin doormaakten, achter ons hebben gelaten."
Lees ook: Marokkaanse coach Nabil Baha zwaar onder vuur
De analist is van mening dat de Atlaswelpen "aan zekerheid hebben gewonnen, en de basisopstelling is nu duidelijk voor de nationale coach Nabil Baha, in vergelijking met het begin." Hij denkt "dat alle voorwaarden voor het winnen van de titel aanwezig zijn. We beschikken over kwaliteit, en deze generatie zal er in de toekomst staan, mits ze werken, doorzetten en constante begeleiding krijgen."
VS zet Marokkaanse student uit na ruzie met vriendin
Politie Tanger voert druk op om misdaadgolf te bedwingen
Vastgoed Marokko: Marokkaanse diaspora in het oog gehouden
Amerikaanse droom wordt nachtmerrie voor Marokkanen
Marokko waakzaam, maar AI-criminelen winnen terrein
Marokko-Ivoorkust in halve finale Afrika Cup: om hoe laat en op welke zender?
Marokko-Ivoorkust in halve finale Afrika Cup: om hoe laat en op welke zender?
Marokko treft zware loting voor Afrika Cup in Egypte
Speler klopt opnieuw aan bij Marokkaans elftal
Manchester United aast op Marokkaanse ’Bellingham’
Marokko vol vertrouwen voor clash met Ivoorkust in halve finale
Clash tussen Ziyech en Halilhodzic is eindelijk onthuld
Ismaël Bennacer verklaart keuze voor Algerije boven Marokko
Marokkaanse coach Nabil Baha zwaar onder vuur