9 oktober 2024 - 11:20 - Marokko
De bouw van twee voetgangersbruggen over de Bouregreg rivier in Rabat vordert gestaag. De bruggen, die naast het Grote theater van Rabat verrijzen, zullen de verbinding tussen de twee oevers van de rivier verbeteren.
De bouw van de twee bruggen kost naar verwachting 78 miljoen dirham. De bruggen, met een lengte van 273 meter, krijgen een metalen constructie en zijn uitsluitend bedoeld voor voetgangers. Ze zullen de toegang tot de verschillende toeristische attracties in de omgeving vergemakkelijken.
Lees ook: Bouregreg-promenade wordt groene oase in Rabat
De bruggen bieden inwoners en bezoekers van Rabat de mogelijkheid om te wandelen langs de oevers van de Bouregreg en de omgeving te verkennen. Ook zullen ze de stad Salé, die aan de overkant van de rivier ligt, beter bereikbaar maken en zo bijdragen aan de toeristische ontwikkeling van de stad.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"