15 april 2025 - 14:00 - Sport
De Atlaswelpen staan vanavond voor een cruciale test tegen Ivoorkust in de halve finale van de Afrika Cup voor spelers onder 17 jaar (CAN U17). Een overwinning is noodzakelijk om door te stoten naar de eindstrijd van het prestigieuze jeugdtoernooi. De vraag voor veel fans is dan ook: om hoe laat begint de wedstrijd en op welke zenders is deze live te volgen?
Voor de Marokkaanse talenten, die vorig jaar nog finalisten waren, is dit een beslissend duel. Er zal een nagenoeg perfecte prestatie geleverd moeten worden om de sterke Ivoriaanse leeftijdsgenoten, bijgenaamd de ’Olifantjes’, te verslaan en zo een plek in de finale veilig te stellen. Het team zal boven zichzelf moeten uitstijgen om de droom levend te houden.
Lees ook: Marokko verplettert Zuid-Afrika en gaat door naar halve finale Afrika Cup
De wedstrijd Marokko-Ivoorkust brengt twee van de meest productieve aanvalslinies van dit toernooi tegenover elkaar, maar wel met totaal verschillende speelstijlen. Het team onder leiding van coach Nabil Baha vertrouwt op techniek, opbouw via passes, lange ballen en infiltraties via de flanken of door het centrum. Daartegenover staat de fysieke kracht, snelheid, stootkracht en efficiëntie van Ivoorkust, met name dankzij hun gevaarlijke aanvalsduo Yannis Touati en Alynho Haidara.
Lees ook: Marokko vol vertrouwen voor clash met Ivoorkust in halve finale
De ontmoeting tussen Marokko en Ivoorkust vindt plaats op dinsdag 15 april. De aftrap is om 20:00 uur (GMT+1), wat overeenkomt met 21:00 uur in Nederland en België. Het duel wordt gespeeld op het veld van het Al Bachir stadion in Mohammedia. De wedstrijd is live te zien via de Marokkaanse zender Arryadia en CAF TV. Bovendien is de confrontatie gratis te volgen via een livestream op Fifa+.
Woede in Marokko na dodelijke aanval met bijl op lerares door leerling
Deelname Algerije aan African Lion aan zijden draadje door Marokko
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko
FIFA geeft groen licht voor overstap Jones El-Abdellaoui naar Marokko
VS zet Marokkaanse student uit na ruzie met vriendin
Politie Tanger voert druk op om misdaadgolf te bedwingen
FIFA geeft groen licht voor overstap Jones El-Abdellaoui naar Marokko
Marokko-Ivoorkust in halve finale Afrika Cup: om hoe laat en op welke zender?
Marokko treft zware loting voor Afrika Cup in Egypte
Speler klopt opnieuw aan bij Marokkaans elftal
Manchester United aast op Marokkaanse ’Bellingham’
Marokko vol vertrouwen voor clash met Ivoorkust in halve finale
Clash tussen Ziyech en Halilhodzic is eindelijk onthuld
Ismaël Bennacer verklaart keuze voor Algerije boven Marokko