12 oktober 2024 - 15:30 - Sport
Het Marokkaanse zaalvoetbalteam is een plek gezakt op de FIFA-ranglijst. De ploeg van bondscoach Hicham Dguig staat nu zevende. De ranglijst is bijgewerkt na afloop van het WK zaalvoetbal in Oezbekistan.
Marokko bereikte de kwartfinale van het toernooi, waarin het verloor van titelverdediger Brazilië (1-3). Deze uitslag heeft invloed gehad op de positie van Marokko op de ranglijst.
Lees ook: Marokko’s WK-droom spat uiteen tegen Brazilië
Brazilië voert de ranglijst aan, gevolgd door Portugal, Argentinië, Spanje, Kazachstan, Iran en Marokko. Rusland, Oekraïne en Frankrijk maken de top 10 compleet. Opvallend is de stijging van Kazachstan, dat drie plaatsen winst boekt.
Lees ook: Uitzonderlijke premies voor Marokkaanse futsalspelers
In Afrika blijft Marokko de onbetwiste nummer één. Egypte staat op de 37e plaats, Libië op 46, Zuid-Afrika op 51 en Angola op 57.
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025
El Aroui en Nador vechten om nieuw stadion